Konkurs dla studentów i doktorantów – Studia 2023/2024

Informacja o zasadach kwalifikacji:

ZASADY KWALIFIKACJI (link)

Konkurs dotyczy wyjazdu na semestralne studia ze stypendium Erasmus w semestrze letnim 2023/2024 dla studentów i/lub doktorantów UW do:

• Universiteti Europian – Tirana, Albania – 1 stypendium (KA171)
  • Univerzitet u Sarajevu – Sarajewo, Bośnia i Hercegowina – 1 stypendium (KA171)

**********************************************************************************

• Ivane Javakhishvili Tbilisi State University- Tibilisi, Gruzja – 3 stypendia wyłącznie  dla studentów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich.(KA131)
  • Universitas Airlingga – Surabaya, Indonezja – 4 stypendia (KA131)
  • Ben Gurion University of Negev – Negev, Izrael – 2 stypendia (KA131) zawieszone
  • Korea University – Seul, Korea Płd. – 3 stypendia (KA131)
  • National Taiwan University – Taipei, Tajwan – 4 stypendia (KA131)

Termin przekazania dokumentów o przyznanie stypendium –  16 października 2023, godzina 16:00.

Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie, na adres e-mail Biura Współpracy z Zagranicą UW: erasmusbwz@uw.edu.pl, przestrzegając Zarządzenia Rektora nr 279 Rektora UW z dnia 10.12.2020, o przesyłanie maili z elektronicznej poczty uniwersyteckiej. Korespondencja studenta lub doktoranta Uniwersytetu wysłana z innego adresu elektronicznego niż elektroniczna poczta uniwersytecka może pozostać bez rozpatrzenia.

Osoba kontaktowa: Joanna Wiszniewska-Owerko; joanna.wiszniewska@adm.uw.edu.pl

Data publikacji: 29 września 2023